Today is July 30, 2015
 

2015 Chapter Members

  First Name Last Name Facility Classification
1. Shannon Archer Sun City  
  Keith Bach Island Golf School  
  Max Backlund Golden Bear  
  Jason Baile Belfair  
  Evan Belcher Straight Down  
  Ben Blalock Long Cove A-14
  Michael Bleakley Chechessee Creek  
  Dan Bostick Fripp Island  
  Matt Bova Haig Point A-8
10. Brady Boyd    
  Ray Bragg Sea Pines CC A-1
  Ed Brill Palmetto Dunes  
  Dave Britton Dataw Island A-4
  Brent Carlson Hampton Hall A-1
  Cody Carter Parris Island B-8
  Travis Cashion Belfair B-8
  Ben Chehval Long Cove A-8
  Jason Cherry Haig Point A-1
  Mike Chura Sea Pines CC A-8
20. Cary Corbitt Sea Pines A-9
  Char Cormier Fripp Island  
  Brian Crum   A-8
  Greg Crum Secession  
  RD Darden Bray's Island  
  Adam Devine Sea Pines  
  Matt Edlin Sun City  
  Chris Fearn Dataw  
  Brian Fedder LM LM
  Kevin Foley Sun City  
30. Charles Fox Jr. Berkeley Hall  
  Monica Franklin Callawassie Island  
  Michael Fries Chechessee Creek  
  Derek Gall Old South  
  Derrick Garrou Colleton River A-1
  Wes Grantham Callawassie Island  
  Kevin Hankey Oldfield  
  Mike Harmon Secession A-4
  Kevin Heasley Hilton Head Lakes  
  Brett Heisler Bear Creek A-1
40. Jason Hildreth Secession A-1
  Andy Hinson Parris Island  
  Scott Holmes Old Tabby  
  Chris Howard May River  
  Tim Howard Indigo Run  
  Jon Hundley Oldfield A-1
  Scott Hunter Wexford  
  Will Hutter Berkeley Hall  
  Mike Ingram Brays Island  
  Jake Johnson Chechessee Creek A-8
50. Casey Jones Wexford A-1
  Brian Keiser Long Cove A-8
  Dana Lacey-Johnson Indigo Run  
  Corey Landry Old Tabby  
  David LaPour Colleton River  
  Adam Lescalleet Long Cove B-8
  Tom Logue Moss Creek A-1
  Matt Lucchesi Colleton River  
  Skip Malek    
  Jonathan Mattox Belfair A-1
60. Josh May Dataw Island Club A-1
  Luke McClellan Chechessee Creek  
  Tim Moss LM LM
  Franklin Newell Chechessee Creek  
  Rich Owen Sun City  
  Chuck Park Spanish Wells  
  Bob Patton Long Cove A-1
  Chip Pellerin CC of Hilton Head  
  Steven Potter May River  
  Matt Presnell Indigo Run  
70. Michael Ramsden Links at Stono Ferry  
  Mark Reilly Colleton River  
  Doyle Ricks Oldfield  
  Kirk Ridgely Bear Creek A-8
  David Rogers Secession A-8
  Billy Sampson Old Tabby  
  Tracy Schooler Moss Creek A-8
  Edward Sires Palmetto Dunes A-8
  Ben Smith Sea Pines-Harbour Town A-8
  Jeff Spencer Callawassie Island  
80. James Stanofski Wexford B-8
  Ben Starke Golden Bear  
  Matt Stewart Dolphin Head A-1
  Tim Sutherland    
  Caley Swift Moss Creek A-8
  James Swift Belfair  
  Mark Teed Sea Pines-Harbour Town A-8
  Brian Teulker Brays Island  
  Rod Thompson    
  Mark Tomedolskey Chaerokee Plantation  
90. Chris Tremblay Island Golf School  
  Jim Uremovich Old South  
  Reed Weatherford    
  Tom Weslake Parris Island  
  Johnnie Williams Life Member  
  Ryan Williams Secession  
  Heidi Wright-Tennyson Moss Creek A-4
97. Greg Wrobel May River